Zvolili jste si www.pbs-bohemia.cz

Na www.pbs-bohemia.cz jsou možné dodávky pouze v rámci České republiky, Itálie, Maďarska, Německa, Rakouska, Slovenska, Švýcarska

OK

Vítejte ve značkovém shopu Mondi

O Mondi Uncoated Fine Paper

Mondi Uncoated Fine Paper je obchodní jednotkou společnosti Mondi, předního mezinárodního výrobce papíru a obalových materiálů. Ve 4 papírenských závodech v Rakousku, Slovensku, Rusku a Jižní Africe vyrábí společnost Mondi Uncoated Fine Paper ohleduplně k životnímu prostředí kancelářské a profesionální papíry pro tisk šité na míru nejnovější profesionální digitální tiskové technologii. Společnost splňuje nejpřísnější standardy mezinárodní certifikace v oblasti podpory udržitelných výrobních procesů prostřednictvím odpovědného hospodaření s lesy, vodními zdroji a ovzduším. Všechny nenatírané bezdřevé papíry Mondi patří do ekologické řady papírů, které jsou certifikované FSC® nebo PEFC™ , 100% recyklované nebo bělené zcela bez použití chlóru.

Známé značky jako je Color Copy, DNS®, IQ, MAESTRO®, NAUTILUS®, BIO TOP 3® nebo Snegurochka, se používají v kancelářském prostředí na laserových a inkoustových tiskárnách i profesionálních tiskových strojích na digitální nebo ofsetový tisk při tisku brožur, transakčních materiálů, složek, pozvánek, vizitek, hlavičkového papíru či pro účely jiné vysoce účinné komunikace.

O Mondi

Mondi je mezinárodní skupinou zabývající se výrobou papíru a obalových materiálů, jejíž výrobní operace se realizují v 28 zemích a výnosy dosáhly 5,7 mld. € v roce 2011. Klíčové operace skupiny se nacházejí ve střední Evropě, Rusku a Jižní Africe a na konci roku 2011 společnost Mondi zaměstnávala 23.400 lidí.

Mondi plně pokrývá celý proces výroby papíru a obalových materiálů, od pěstování dřeva a výroby celulózy a papíru (včetně recyklovaného papíru), až po přeměnu obalového papíru na kartonové obaly, průmyslové pytle a obaly.

Skupina se v první řadě zabývá výrobou obalového papíru, recyklovaných obalů a bezdřevého nenatíraného papíru (UFP).

Mondi je společností s duální kotací na burze. Primárně je kótována na johannesburské burze jako Mondi Limited pod burzovním kódem MND a na londýnské burze jako Mondi plc pod burzovním kódem MNDI. Skupina byla oceněna za plnění požadavků na udržitelnost zařazením do FTSE4Good ve Velké Británii, Evropě a na Globální index (od roku 2008) a na Index společensky zodpovědných investic (SRI) Johannesburské burzy od roku 2007. Mondi je už také druhým rokem zahrnuta do indexu FTSE350 Leadership Carbon Disclosure.

Naše nabídka je zaměřena na právnické osoby. Naše ceny jsou uvedeny bez DPH a jsou zobrazeny pouze pro přihlášené uživatele.